МБФ «Спорт и Дети»
Официальный сайт Стеллы Захаровой

партнеры

Ukraine International Cup

Шановні друзі, колеги та партнери!

Міжнародний благодійний фонд «Спорт і діти» на чолі зі Стелою Захаровою вже активно готується до наступного ХV ювілейного Міжнародного турніру зі спортивної гімназистики «Ukraine International cup». Цього року визначна спортивно-іміджева подія відбудеться 30 березня - 02 квітня 2017 року в Палаці спорту в Києві та об’єднає вітчизняних спортсменів, надію української спортивної гімнастики, з іноземними командами світових лідерів.

Наразі організаційний комітет турніру готовий до співпраці з новими медіа та бізнес партнерами! Масштаб «Ukraine International cup» за 15 років свого існування давно переріс територіальні кордони нашої країни. Зараз це, насамперед, спортивно-культурний захід, підтримка якого є перспективним вектором для Вашої іміджевої діяльності. Незабаром відбудеться старт анонсної рекламно-інформаційної кампанії, до якої ще є можливість долучитися в якості партнера!

Організаційний комітет щиро дякує постійним партнерам та спонсорам турніру, які щорічно допомагають нам розвивати спортивну молодь України! Вона – наше майбутнє, їй потрібна наша підтримка.
Лишаючись осторонь спорту, Ви лишаєтесь осторонь майбутнього!

З повагою Стела Захарова та
Організаційний комітет турніру

За підтримки

Міністерства молоді та спорту України

Київської міської державної адміністрації

Наші партнери

Інноваційний
партнер
Генеральний
страховий партнер
Генеральний
фiтнес-партнер

Генеральний
ювелірний партнер
Пригощає

Медіапартнери

Генеральний
медіа
партнер
Генеральний
друкований
партнер
Генеральний
радіо
партнер
Генеральний
інтернет
медіапартнер

Інформаційні партнери