МБФ «Спорт и Дети»
Официальный сайт Стеллы Захаровой

партнеры

Шановні друзі, колеги та партнери!

Міжнародний благодійний фонд «Спорт і діти» розпочав підготовку до ХVI Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики «Ukraine International Cup», організатором якого є Олімпійська чемпіонка Стела Захарова. Грандіозне спортивне свято відбудеться 31 березня - 01 квітня 2018 року в Палаці Спорту в Києві та об’єднає кращих представників спортивної гімнастики України з представниками провідних іноземних команд. Вхід вільний.

Організаційний комітет турніру завжди відкритий до співпраці з новими медіа та бізнес партнерами! За роки свого існування «Ukraine International Сup» досяг не тільки національних, але й світових масштабів.Сьогодні турнір є спортивно-культурним заходом, який отримує підтримку та схвалення, що позитивно впливає на імідж його партнерів та спонсорів. Незабаром відбудеться старт анонсної рекламно-інформаційної кампанії.

Шановні спонсори, партнери та медіа партнери! У Вас ще є можливість долучитися до грандіозної спортивної події 2018 року та зробити свій внесок у розвиток спортивної гімнастики!

Ми щиро вдячні нашим постійним партнерам та спонсорам, які щорічно допомагають нам залучати молодь до здорового способу життя та розвивати спорт в Україні! Наша з Вами співпраця – запорука світлого майбутнього України!

З повагою Стела Захарова та
Організаційний комітет турніру

 

Для детальної інформації про спонсорів та партнерів натисніть на їх логотип.

Генеральний страховий партнер

Офіційний партнер
Ексклюзивний ювелірний Партнер
Інноваційний партнер
 
Пригощає

 

Партнери
  
Медіа-партнери
Офіційні медіа-партнери

       

Генеральний інтернет медіа-партнер

Інформаційні партнери