МБФ «Спорт и Дети»
Официальный сайт Стеллы Захаровой

02.03.2018 07:58 Давность: 321 days

26 марта в 11:30 в информационном агенстве «Укринформ» состоится пресс-конференция XVI Международного турнира по спортивной гимнастике «Ukraine International cup 2018»

Прес-анонс

26 березня (понеділок) 2018 року о 11:30 в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться прес-конференція, яка буде присвячена XVI Міжнародному турніру зі спортивної гімнастики «Ukraine International cup 2018».

На прес-конференції піде мова про турнір, організований комітетом «Ukraine International cup 2018», який ставить за мету відновлення іміджу України, як могутньої та спортивної країни, популяризації спорту серед українців. 31 березня – 1 квітня 2018 року в київському Палаці спорту у шістнадцятий раз ми будемо проводити грандіозне спортивне свято світового масштабу з безкоштовним входом для глядачів.

На турнірі в цьому році будуть присутні рекордна кількість делегацій з 17 «гімнастичних» країн світу, серед них – еліта спортивної гімнастики: олімпійські чемпіони, чемпіони світу, багаторазові призери міжнародних змагань. Цього разу Палац спорту готується прийняти понад вісім тисяч гостей та глядачів.

Урочисте відкриття турніру стане грандіозним шоу за участю повітряних гімнастів та зірок української естради: маестро Володимира Гришка, Наталії Бучинської.

Також на прес-конференції будуть розглянуті актуальні та моментами неприємні реалії українського спорту. Ви поглянете на спорт в Україні не як на піар проект вищих ешелонів українського спорту, а на реальну, позбавлену підтримки соціальну сферу, яка досі існує завдяки мужності та витримці спортсменів, тренерів та небайдужих до спорту людей.

У часи, коли у країні так багато негативних інформаційних приводів, коли спорт знаходиться у занедбаному стані, а наші спортсмени здобувають нагороди під прапорами інших країн, нам як ніколи потрібне світле та позитивне спортивне свято світового масштабу на тренах України. Просимо Вас не бути байдужими до спорту та висвітлити XVI Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики «Ukraine International cup 2018». Тільки соціальна відповідальність кожного з нас дозволить відновити спортивну сферу нашої країни.


Просимо Вас завітати до київського Палацу Спорту та висвітлити XVI Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики «Ukraine International cup 2018» 31 березня та 1 квітня 2018 року.


Учасники прес-конференції:

  1. Вадим Гутцайт - заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, начальник управління молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

  2. Геннадій Сартинський - головний тренер збірної команди України зі спортивної гімнастики;

  3. Олег Остапенко – старший тренер національної збірної зі спортивної гімнастики;

  4. Олег Верняєв – Олімпійський чемпіон і срібний призер Олімпійських ігор 2016;

  5. Стела ЗахароваОлімпійська чемпіонка, Президент Міжнародного Благодійного Фонду «Спорт і діти», організатор Турніру зі спортивної гімнастики «Ukraine International cup», Організатор мережі київських клубів зі спортивної гімнастики для дітей.

За додатковою інформацією та акредитацією звертайтесь:
тел .: (068) 9396365, (095) 054 19 85;
e-mail: zakharovacup1@ukr.net.