МБФ «Спорт и Дети»
Официальный сайт Стеллы Захаровой

01.12.2017 13:16 Давность: 1 year

31 березня - 1 квітня 2018 року у київському Палаці Спорту відбудеться Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики "Ukraine International Cup 2018

Міжнародний благодійний фонд «Спорт і діти» розпочав підготовку до ХVI Міжнародного турніру зі спортивної гімнастики «Ukraine International Cup», організатором якого є Олімпійська чемпіонка Стела Захарова. Грандіозне спортивне свято відбудеться 31 березня - 01 квітня 2018 року в Палаці Спорту в Києві та об’єднає кращих представників спортивної гімнастики України з представниками провідних іноземних команд. Вхід вільний.


Організаційний комітет турніру завжди відкритий до співпраці з новими медіа та бізнес партнерами! За роки свого існування «Ukraine International Сup» досяг не тільки національних, але й світових масштабів. Сьогодні турнір є спортивно-культурним заходом, який отримує підтримку та схвалення, що позитивно впливає на імідж його партнерів та спонсорів. Незабаром відбудеться старт анонсної рекламно-інформаційної кампанії.


Шановні спонсори, партнери та медіа партнери! У Вас ще є можливість долучитися до грандіозної спортивної події 2018 року та зробити свій внесок у розвиток спортивної гімнастики!


Ми щиро вдячні нашим постійним партнерам та спонсорам, які щорічно допомагають нам залучати молодь до здорового способу життя та розвивати спорт в Україні! Наша з Вами співпраця – запорука світлого майбутнього України!