Официальный сайт Стеллы Захаровой

Київщина приймає зірок футболу

14.09.2014 17:46 Давность: 3 yrs

Ветерани київського футболу продовжують турне містами України в підтримку миру та єдності країни, а також проводячи збір коштів на потреби збройних сил України для виконання завдань у зоні АТО.

13 та 14 вересня уславлені «зірки» столичного футболу за підтримки Федерації футболу міста Києва та Асоціації ветеранів футболу міста Києва гостювали на півдні Київської області, де провели дві дружні зустрічі проти місцевих команд.

Першим містом зупинки був Кагарлик, де у День міста на центральному стадіону «зірки» українського футболу зіграли зі збірною Кагарличчини. Склад киян ряснів відомими кожному футбольному вболівальнику іменами: Володимир Безсонов, Анатолій Дем’яненко, Володимир Лозинський, Олег Саленко, Віктор Хлус, Віктор Леоненко, Іван Яремчук, Юрій Максимов, Святослав Сирота, Анатолій Безсмертний, Андрій Оксимець, Сергій Кузнєцов, Едуард Цихмейструк, Олександр Венглинський, Андрій Зав’ялов, Олег Волотьок, Сергій Коновалов та інші.

У першому таймі за киян забив Юрій Максимов, а у другому Віктор Хлус. Кагарличчани відповіли одним влучним ударом. Таким чином, рахунок 2:1 на користь зірок футболу.

Наступного дня збірна зірок відвідала сусідній Богуслав. Збірна місцевого району дала справжній бій майстрам футболу. У цьому матчі рахунок нічийний 1:1, єдиний м’яч у киян на рахунку Олега Саленка.

Важливою метою візиту динамівців на південь Київської області був збір коштів для бійців у зоні АТО. У перерві матчів був проведений аукціон, цінними лотами якого стали футболки «Динамо» Київ з автографами уславлених ветеранів клубу. Вдалося зібрати близько 10 тисяч гривень. До гуманітарної акції футболістів приєдналися місцеві бізнесмени, які також надали суттєву допомогу нашим військовим.