МБФ «Спорт и Дети»
Официальный сайт Стеллы Захаровой

Футбол та бізнес: допомога хмельницьким десантникам

13.09.2014 18:34 Давность: 4 yrs

Футбол та бізнес: допомога хмельницьким десантникам

Асоціація ветеранів футболу міста Києва та ТОВ «Агробізнес» за підтримки волонтерських організацій зібрали допомогу для підрозділів Повітряно-десантних військ, які зараз беруть участь у спецопераціях у зоні АТО на Луганщині.

Близько 15 тон вантажу – все те, що конче необхідне для оборони країни та що замовили безпосередньо військові – у минулу суботу прибули за місцем призначення та вже використовуються за призначенням. Це дизель-генератор, велика палатка, бензопили для заготівлі дров для опалення, їжа, засоби гігієни, бронежилети та багато іншого. Зробили свій внесок і волонтерські організації, які на зібрані кошти закупили 250 розкладачок.

           

           


«Ця допомога розрахована хмельницьким десантникам, мужнім хлопцям, які зараз знаходяться на самій передовій, у 80 кілометрах від кордону з Росією. Це вже не перша наша спільна допомога, буде і ще, якщо залишатиметься потреба», – розповів співзасновник ТОВ «Агробізнес» Олег Собуцький.

Нагадаємо, що у серпні уславлені зірки київського футболу відвідали Луганщину, де провели дружній матч зі Збірною АТО. Гра відбулась у визволеному від сепаратиських угруповань Сєвєродонецьку та зібрала на трибунах стадіону «Хімік» близько трьох тисяч глядачів.