МБФ «Спорт и Дети»
Официальный сайт Стеллы Захаровой

Зірки футболу у Волочиську

24.08.2014 15:53 Давность: 4 yrs

Зірки футболу у Волочиську

Волочиськ гарно підготувався до візиту київських зірок футбол. Їх склад вражав відомими всьому футбольному світу іменами. Володимир Безсонов, Анатолій Дем'яненко, Іван Яремчук, Віталій Косовський, Олег Саленко, Володимир Лозинський, Віктор Хлус, Святослав Сирота, Анатолій Безсмертний, Олександр Дамін, Андрій Оксимець, Сергій Кузнецов, Сергій Коновалов, Олександр Венглинський. Динамівців посилив екс-гравець збірної України Едуард Цихмейструк та один із організаторів матчу, співзасновник компанії «Агробізнес» Олег Собуцький.

Перше, що здивувало динамівців - чудовий центральний стадіон «Юність». Рівно рік тому кияни грали на цій арені, і були вражені, як за час що минув вона була реконструйована. На центральній трибуні встановлено пластикові стільці, оновлено огорожу, виконано ремонт у підтрибунних приміщеннях. І, звичайно, що є найголовнішим для футболістів - зроблене нове футбольне поле. Тепер його якість дозволяє гравцям показувати всю свою майстерність.

А глядачам цього чудового святкового вечора було на що подивитися. Волочисьці першими відкрили рахунок, але згодом були змушені виймати м'ячі з власних воріт. Спочатку двома влучними ударами Віталій Косовський вивів «Динамо» вперед, згодом Олег Собуцький дотиком замкнув флангову передачу Сергія Коновалова, а «полуничкою» зустрічі став останній гол, який забив Едуард Цихмейструк після сольного проходу. У підсумку - 4:1 на користь зірок футболу.

Як завжди трапляються, переможців та переможених у цій зустрічі не було. Гра проходила під гаслом єдності та соборності країни, у знак підтримки українських військових, які нині відстоюють безпеку кордонів на сході України.

Співзасновник компанії «Агробізнес» Олег Собуцький, як організатор матчу, висловив сподівання, що нарешті в нашу країну має прийти мир: «Зберегти країну та життя людей нині є головним завданням для усіх нас. Ветерани київського «Динамо» розпочинаючи з березня за ініціативи Федереації футболу м. Києва, ФК "Динамо" Київ та Асоціації ветеранів футболу м. Києва майже щотижня проводять матчі у різних містах та селищах країни, загалом відвідавши одинадцять регіонів. Від Луганської до Львівської, від Чернігівської до Херсонської областей наші уславлені футболісти не втомлюються наголошувати, що країні потрібен мир, всі ми маємо згуртуватися навколо головного виклику нашого часу. Ми задоволені, що свято футболу, у святий для всіх нас День Незалежності України, відбулося в Волочиську».

Окрім футболу динамівці мали насичену екскурсійно-пізнавальну програму. Футболісти відвідали сучасний хлібо-булочний завод, де випікається найкращий в Україні хліб. Побачили весь ланцюжок виробництва, де на виході - запашні батони, паляниці, круасани та інше. Гарні спогади залишилися у легенд футболу від відвідання гостинного Волочиську...