МБФ «Спорт и Дети»
Официальный сайт Стеллы Захаровой

Ветерани київського футболу повертають футбол у Рівне

30.08.2014 16:00 Давность: 4 yrs

Ветерани київського футболу повертають футбол у Рівне

30 серпня на міський стадіон Рівного «Верес» вперше за багато років повернувся великий футбол! На колись чудовій арені у присутності чотирьох тисяч глядачів зірки українського футболу провели два гала-матчі проти місцевих команд. Головною метою було зібрати кошти для військових української армії, які нині виконують бойові завдання у зоні АТО. Організаторами свята футболу у Рівному виступили депутат міської ради Олександр Курсик, ДП «НАЕК «Енергоатом», компанія «Агробізнес» та Федерація футболу міста Києва.

Квиток на гру коштував 30 гривень і рівняни вишукувались у чергу, бажаючи стати свідками цікавих футбольних подій. «Нам вдалося повернути до Рівного справжній футбол. Зізнаюся, було важко! В першу чергу хочу подякувати рівнянам – ви молодці! У підсумку за квитки, за благодійні внески та за проведення аукціону нам вдалося зібрати 47 тисяч 730 гривень! Це більше ніж ми сподівалися! Багато рівнян запізнилися, а відтак прийшли лише на другу гру, багатьох ми пускали безкоштовно. Рівненські «ультрас» подарували вболівальникам неперевершені моменти, вони реально «запалювали». Думаю усі переконались, що рівненський стадіон давно такого не бачив!», – зізнався після матчу Олександр Курсик. До речі, на забрані кошти на потребу військовим у зоні АТО буде придбано сучасну модель тепловізору.

Велика аудиторія, як для міста, яке давно не бачило великий футбол, була зібрана завдяки киянам, яки привезли до Рівного справді зірковий склад. Володимир Безсонов, Анатолій Дем'яненко, Іван Яремчук, Олег Саленко, Віктор Леоненко, Олександр Радченко, Віктор Хлус, Святослав Сирота, Анатолій Безсмертний, Андрій Оксимець, Сергій Кузнецов, Сергій Коновалов, Олександр Венглинський. Динамівців посилив екс-гравець збірної України Едуард Цихмейструк та один із організаторів матчу, співзасновник компанії «Агробізнес» Олег Собуцький.

У першій грі, проти ветеранів команди атомників «Ізотоп-РАЕС» з міста Кузнецовськ, зіркові столичні футболісти перемогли 2:1. М’ячі в їх складі забивали Віктор Леоненко та Олександр Радченко. Посміхнулася вдача динамівцям і в другій гри. Завдяки чудовому удару здалеку Едуарда Цихмейструка були переможені ветерани рівненського «Вересу» 1:0.

Перед початком матчу Генеральний директор Рівненської АЕС Павло Павлишин вручив сертифікат на 207 тисяч гривень для Луцького прикордонного загону, бійці якого зараз виконують поставлені завдання у зоні АТО.

«Загалом нашими працівниками перераховано на потреби Збройних сил більше чотирьох мільйонів гривень, які пішли на матеріально-технічні потреби та на медичне забезпечення українських військовослужбовців. За рахунок профспілкового бюджету та коштів співробіт¬ників здійснюється закупівля бронежилетів, біноклів, тепловізорів, кевларових касок, безпілотних літальних апаратів, атомних енергогенераторів та іншого обладнання. Ми з готовністю підтримали проведення сьогоднішнього благодійного спортивного заходу, оскільки кошти, зібрані на ньому, також підуть на потреби бійців, задіяних в антитерорестичній операції, яка триває на сході країни. До того ж проведення футбольного матчу в Рівному є для атомників символічним, адже це місто розташоване між двома атомними станціями – Рівненською та Хмельницькою», – наголосив на державницькій позиції ДП НАЕК «Енергоатом» голова профспілкового комітету Олексій Лич.

Глядачі оплесками проводжали після матчу видатних динамівці, які бодай на один день повернули до Рівного свято футболу. Підняв настрій і кумедний Віктор Леоненко, на очах тисяч людей облившись холодною водою, взявши участь у популярній всесвітній акції Ice Bucket Challenge

Восени команда зірок українського футболу під проводом Володимира Безсонова продовжить турне Україною, присвячене єдності та непорушності кордонів нашої країни.