МБФ «Спорт и Дети»
Официальный сайт Стеллы Захаровой

«Зірки київського футболу» завершили рік перемогою на турнірі «Кубок енергетика»

30.12.2014 10:19 Давность: 4 yrs

«Зірки київського футболу» завершили рік перемогою на турнірі «Кубок енергетика»

28 грудня команда «Зірки футболу» взяла участь в міні-футбольному турнірі в місті Нетішин на честь Дня енергетика України.

У змаганні виступили чотири команди. Окрім ветеранів столичного футболу це ФК «Нетішин», ФК «Славута» та збірна Хмельницької атомної електростанції (ХАЕС).

Зірки київського футболу

«Зірки футболу» привезли до Нетішина бойовий склад. Анатолій Дем’яненко, Віталій Косовський, Олег Саленко, Олег Волотьок, Олександр Венглинський, Всеволод Романенко, Едуард Цихмейструк, Андрій Оксимець, Олег Хлус, Сергій Коновалов, Дмитро Пінчук та Анатолій Безсмертний. Організатор команди, він же діючий гравець, - Віктор Хлус.

Зірки київського футболу

У півфінальному матчі «Зірки футболу» перемогли ФК «Славута» 5:2. Голи у киян на рахунку Косовського (двічі), Саленка, Цихмейструка та Пінчука. У другому півфіналі ХАЕС впевнено виграла у ФК «Нетішин».

Фінал турніру став справжньою його окрасою. Спочатку гра була рівною, але згодом перевага ветеранів київського футболу далася взнаки і в підсумку вони перемогли 9:3! М’ячі у переможців на рахунку Косовського, Цихмейструка, Пінчука, Коновалова (усі забили по два) та Саленка!

Зірки київського футболу

Під оплески глядачів голова профспілкового комітету ХАЕС Михайло Гук вручив кубок переможця капітану Анатолію Дем’яненку. Найкращим воротарем було визнано Всеволода Романенка, а приз найкращого гравця та бомбардира дістався Віталію Косовському. До речі, Віталій увесь день перебування в Нетішині у центрі уваги. Сам він родом із сусіднього Острогу, а футбольну школу проходив саме у Немішані, де його добре знають та шанують.

Зірки київського футболу

На дружній вечері після закінчення турніру голова Асоціації ветеранів футболу міста Києва Віктор Хлус підсумував рік що минає, та подякував команді «Зірки футболу» за здійснене турне в підтримку миру та єдності України. «Можу сміливо сказати, що все те, що на початку цього року було заплановане, ми виконали. Провели майже 40 дружніх матчів у 17 регіонах України, всюди виступали в підтримку миру та стабільності в Україні. Збирали кошти для військових у Зоні АТО, провели чимало зустрічей із військовими та прикордонниками, підтримуючи їх бойовий дух. Як на мене, кульмінацією нашого турне став серпневий виїзд до Сєвєродонецька. У щойно визволене від сепаратистів місто нам вдалося повернули футболі та надію на спокійне життя. Хочу подякувати усім футболістам-ветеранам, які майже всі вихідні року провели у роз’їздах, грали у футбол та несли радість вболівальниками. Ми обов’язково продовжимо розпочату роботу наступного року, у нас багато ідей по розвитку футболу в Україні та відновленні миру на нашій землі».