Підбиваємо підсумки минулого року

Напередодні Нового року приємно підбивати підсумки. Особисто для мене – це дійсно приємно, бо рік був дуже насиченим та продуктивним.

Перераховувати все, що сталося і чого я досягла, мабуть, не буду – це довгий список, але є ключові моменти, пов'язані зі змінами у професійному житті і не лише.

Рік був насичений емоціями, переживаннями, поїздками та новими знайомствами: «Ukraine International cup», діяльність благодійного фонду «Спорт та діти», шкіл спортивної гімнастики, іменний знак на Площі зірок, численні походи на телебачення та світські заходи.

Важливою для мене подією було призначення на посаду Віцепрезидент Української Федерації Гімнастки.

Всупереч багатьом труднощам, з якими я, як звичайна жива людина, стикалася щодня, будь-які події та обставини приймала та приймаю як нові можливості. Те, як вирішуються проблеми та неприємності, залежать лише від нас самих.

Знаю одне: «опускати руки» та сидіти «жувати соплі» – це не про успішних людей. Я завжди знаю, чого хочу і знаю, в якому напрямку треба рухатися. Тому що маю багато планів на наступний рік та на багато років уперед. Я задоволена собою та своїми результатами.

Будьте завжди на позитиві, вірте в себе, плануйте, бажайте якнайбільше - і все обов'язково здійсниться!