Очікування та реальність українського спорту

Отже, підбили підсумки 2021 року і за словами першого заступника Міністра молоді та спорту України Симонова було профінансовано 61 проєкт та відкрито 46 спортивних об'єктів по всій Україні. Є один невеликий нюанс у цьому всьому – спортивні майданчики не є стратегічно важливими. Нам потрібні великі спорткомплекси та навчально-тренувальні бази, які забезпечать сприятливі умови для роботи тренерів та спортсменів, що безпосередньо впливає на результати майбутніх Олімпійських ігор.

Згадаймо у цифрах: минулого року було виділено близько 1.3 млрд грн на розвиток інфраструктури спорту, а цього року – додатково ще 354 млн грн. Загальний бюджет, який передбачено на розвиток інфраструктури спорту – 7,7 млрд грн. Куди вони будуть витрачені? Чому ігноруються проблеми професійного спорту?

2021 рік був насиченим для українського спорту, адже пройшли Олімпійські ігри в Токіо і наша країна опинилася у рейтингу на 44 місці, навіть Косово на позицію вища. Нам потрібні золоті медалі, а це неможливо без рівня тренувань. Розвиток та підтримка спорту має політичне та соціальне значення для будь-якої країни. Це престиж нашої України та можливість зміцнити свої позиції серед інших країн світу. Є види спорту, де розігрується всього 1-2 медалі, а є пріоритетні види в яких медалей набагато більше. Чому не приділяють увагу тим видам спорту, де найбільше медалей, наприклад, спортивній гімнастиці, де їх 14 комплектів?

Я віддана спорту і робитиму все можливе для його популяризації та тепер маю більше можливостей на посаді Віцепрезидент Української Федерації Гімнастики. Мені б хотілося, щоб у нашій країні були умови та можливості для розвитку не лише чинних спортсменів, а й молоді загалом.

Сподіваюсь на те, що Міністерство молоді та спорту дивиться в одному напрямку з тренерами та спортсменами та що будуть витрачені кошти для покращення умов тренувань пріоритетних видів спорту та на майбутніх Олімпійських іграх Україна покаже високі результати!