Боятися – це нормально, коли відчуваєш небезпеку

Вчора брала участь в ефірі програми «Твій вечір» на каналі 1+1. Я звичайна людина, простий громадянин України, як і ви та, звичайно, не маю жодного відношення до політики та політичних інтриг. Дуже шкода, що на першому місці завжди стоять теми політичних розбірок, війни, а інші аспекти життя нашої країни навіть не в п'ятірці актуальних.

Я не готова була обговорювати політику та й не мала, бо це не моя сфера діяльності. Крім того, переконана, що це не має жодного сенсу, тому що правди ні я, ні ви ніколи не дізнаєтесь. Ми ніколи не дізнаємося, як є насправді та що в голові людей при владі. У ЗМІ завжди нагнітають обставини з усіх боків: і в Україні, і в Росії, і в країнах Європи.

Обговорювати війну та політику - безглузда справа. Це — політична істерія. І нехай вона буде у Путіна та його шакалів, які не можуть між собою домовитись. Зараз важкий та тривожний час для нас та нашої країни. Залишається лише читати, слухати, дивитися, ділити на 10 і робити якісь висновки.

Найважливіше не впадати в істерику, не панікувати, а бути здоровим і бути готовим до всього. Наше завдання – бути адекватними та в потрібний момент зробити правильні дії.

Так, страшно. Мені теж страшно за себе, свою сім'ю, усіх нас та нашу країну. Але це не привід все кидати та кудись тікати, впадати у безвихідь та апатію. Друзі, будьмо сильними.