Олімпійські ігри – збитковий захід для будь-якої країни

Олімпійські ігри – збитковий захід для будь-якої країни, а олімпійські об'єкти – не окупаються, тому їх не потрібно будувати. Чи це так?

В одній із телепередач, у якій я брала участь, прозвучала думка, що статусні спортивні заходи та будівництво олімпійських об'єктів завдає збитків. Кому потрібний взагалі професійний спорт, коли країна розвалюється? Кому потрібна культура, спорт, медицина – коли довкола світ під загрозою війни? У такому разі, давайте не зніматимемо телешоу, припинимо проводити концерти, фестивалі - це теж не пріоритетно для України. Давайте нічого не робити.

Щодо рентабельності спортивних об'єктів. Чому в Японії окупається будівництво об'єктів для Олімпійських ігор, а у нас – ні? Тому що треба менше красти. Потрібен правильний підхід, злагоджена система та совість. Совість та чесність – найважливіший критерій. Палаци спорту, театри, концертні холи повинні використовуватися за призначенням. Є сучасні конструкції, які після експлуатації легко демонтуються, тоді, коли об'єкт вже не потрібен.

А у нас роками будують, і вже за час реалізації проєкт стає свідомо невигідним.

Чому у нас все через «Ж»? Тому що у нас нормальна практика: з блогерів у медики, з перукаря – у психологи, з акторів – у політику. Кожен має займатися своєю справою: спортсмени – спортом, а актори та ведучі – шоубізнесом. А у нас в Україні – куди не глянь – скрізь шоу. Порядність, чесність та совість не в моді.