Рішення FIG щодо Росії та Білорусі через вторгнення військ РФ в Україну

Міжнародна федерація гімнастики не стоїть осторонь і скасувала всі змагання у Росії та Білорусії.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації гімнастики (FIG) ухвалив рішення щодо Росії та Білорусі через вторгнення військ РФ в Україну. Тепер національні прапори Росії та Білорусі не повинні вивішуватись, а гімни цих країн не виконуватимуть на будь-яких заходах, санкціонованих FIG.

Усі етапи Кубка світу та Кубки світового виклику, які планувалося провести в Росії та Білорусі – скасовані. Ніякі інші заходи під егідою FIG не будуть проводитись у цих країнах. Усі санкціоновані FIG заходи, які планувалося провести в Росії та Білорусі, видаляються з календаря федерації та більше не визнаватимуться.

Таку активну позицію зайняла FIG. Вважаю, що кожна міжнародна організація повинна сприяти закінченню кровопролиття, вводячи санкції щодо країни-агресора. Іншого способу вже, на жаль, немає. Мирними домовленостями та проханнями цю війну не зупинити. Лише погрози та активні дії.

Війна стосується не тільки України. Тому кожна країна, кожна міжнародна організація повинна протидіяти агресії та вбивству. Разом ми зможемо подолати політичний маразм та геноцид українського народу, та запобігти розростанню російської злоякісної пухлини.