До чого приведе покупка «липових» сертифікатів COVID?

Все частіше в новинах пишуть про те, що вкотре спіймали людей із підробленими сертифікатами вакцинації від COVID. Як думаєте, до чого це може привести?

Як мінімум, до збільшення кількості хворих у тяжкій формі та продовження карантинних обмежень. У нашій країні немає «примусівок» і такого закону, щоб можна було змусити людину зробити щеплення – це лише ваше рішення. Кожен громадянин країни має самостійно прийняти рішення - жити, чи померти. Усвідомити всю відповідальність прийнятого рішення, відмовитись від жодних претензій до лікарів, та до людей, які попереджали про наслідки.

Днями потрапила на очі новина, що в Сінгапурі з початку грудня уряд перестане оплачувати лікування COVID людям, які самостійно відмовилися від вакцинації.

Я вважаю це правильною та дуже мудрою позицією. Сам прийняв рішення – сам лікуйся. А щодо купівлі підроблених сертифікатів - треба застосовувати жорсткі заходи. І карати треба насамперед того, хто продав цей сертифікат. Чому? Тому що багато людей перелякані. Не отримують достатньо інформації про вакцинацію та вірус COVID, які йдуть на повідку чуток.

А якщо говорити про людей, які продають сертифікати, лікарів, які давали клятву Гіппократа, то напрошується висновок – в них нема нічого святого, один цинізм. Люди готові за гроші наразити на небезпеку себе, своїх рідних, не кажучи вже просто про сторонніх.

У сучасному світі життя вже втратило цінність і людина може піти на все заради грошей – ось це справді дуже страшно. Ті, хто продають і ті, хто купують «липові» сертифікати, розраховуються не тільки грошима, а й здоров'ям та своєю репутацією. Головне, аби не життям.