Відбувся конкурсний відбір тренерів на Олімпійський цикл 2022 – 2024 рр. у спортивній гімнастиці.

Вчора відбувся конкурсний відбір тренерів на Олімпійський цикл 2022 – 2024 рр. у спортивній гімнастиці.

Я, як віцепрезидент Української Федерації гімнастики, висловила членам конкурсної комісії своє бачення щодо подальшої долі олімпійської збірної, наголосивши на далекоглядності та згуртованості команди. Адже саме це – запорука подальших досягнень.

Для успішної роботи федерації потрібні обізнані та грамотні фахівці. Сьогодні ці тренери готують молодих гімнастів на перспективу у майбутньому.

На конкурсі команда Української Федерації гімнастики спрацювала дуже розумно та згуртовано, комісія прислухалася до висловлених думок, що не може не тішити. Попри величезну кількість висунутих кандидатур на тренерські посади, ми обрали оптимальний і найправильніший курс.

Головним тренером став Сартинський Геннадій Людвігович, старшим тренером – Надюк Ірина Володимирівна, а головним тренером жіночого відділення – Береговий Андрій Анатолійович. Особливий акцент хочеться зробити на жіночу команду та їхнього головного тренера, гадаю, за час підготовки вони мають показати високі досягнення.

Хочу побажати нашій команді згуртованості та єдності. Це – основа переможних результатів. Успіху всім тренерам та спортсменам!